Zurück   Forum > Diğer Bölümlerimiz > Dini Bölüm

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 12.09.2012, 21:41   #1
cemilkurt

cemilkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ettiği Teşekkür: 1
Aldığı Teşekkür: 13
Tecrübe Puanı: 0
cemilkurt befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standart NEDEN YAZILMIYOR dIZILMIYOR.

Neden yazılmıyor tızılmıyor. k degerli dostlar ve kardaslar ben sizlere soruyorum,neden bu dagniklik,sayin vatandaslarimiz söyle sitelere bir baktigimiz zaman neler oluyor,bu ilgisizlik bu tavir neden,cok degerli kardeslerim neden sitelere yazi yazmiyorsunuz neden sitelere girmiyorsunuz,neden vurdum duymazliktan geliyorsunuz.sóyle bir baktigin zaman sitelerde kimse kalmadi.,sitelereden devedami.de kimse kalmadi.devedami.kom da kimse kalmadi,devedami.biz de kimse kalmadi,harmandali.de kimse kalmadi,hele bakiyorsun dev gibi bir devedami.de kimse yok,aynisi devedami.kom oyle.bakiyorsun hele.harmandali.de hic kimse yok hic bir allahin kullari yazi yazmiyor.ne oldu bu insanlara,yoksa kayiplarami karistiniz yav,gelin kardesler dostlar ilminiz varsa yazin ilmi olmayan faydalansin,kacmayin korkkak olmayin birbirinizdende kacmayin,sen kacarsan ben kacarsam pek iyi kimler bu isi yurutecek,gelin insanlara faydali olun bir seyler paylasin.dostlar fecaabook a giriyorum bakiyorum,masallah óyle bir yazilar varki bence hic faydasi olmayan,tabiki sizce faydasi vardir belki.biri hocayi elestiriyor biri baskalarini diyerek akil almaz yazilar var,oyle seylerden fayda gelmez,insan dunyasini degilde ahiretinide kazanmali..usanmis olabilirsiniz yazmiya bilirsiniz sitelere girmeye bilirsiniz nireye yazarsaniz yazin faydali seyler yazin,bilmiyorsaniz sorun sorusturun,bilmemek ayip degil sorup ögrenmemek ayiptir.aziz dostlar dagilmakla kacmakla bir yere varilmaz.okuyalim okutalim,tabiki taktir sizlerin,yaliniz ben sunu anladim her vatandas her kóylü yahud kasabali birbirinden kacar olmus,yav ücbin nufusu olan kocaman harmandalidan hicmi yazi yazan yok,siteleri bombos.kocaman devedaminin üc tane sitesine yazi yazacak kimse kalmamismi.demekki kalmamis,allah bizlere akil ve suur versin amin baska dyecek bir sey bulamiyorum,
cemilkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Lesezeichen

Etiketler
dizilmiyor, neden, yazilmiyor

Seçenekler
Stil